Hakkımızda

Merhaba biz HUB Ailesi olarak, bisiklet sevenler ve kahve sevenleri buluşturmak istedik. Bu nedenle ismimizin HUB olmasına karar verdik. HUB’ın her anlamı bizim amacımıza çok uydu. HUB, tekerlek göbeği anlamına gelmenin yanı sıra birleşme ve hareket noktası anlamına geliyor. Biz de HUB Bisiklet&Kafe olarak hem bisiklet sevenler hem de kahve sevenler için aynı bisiklet tekerleğinin göbeğinde olduğu gibi bir birleşme, toplanma ve hareket noktası olmak istiyoruz.

HUB Bisiklet olarak, sizlere çok uygun fiyatlarla çok özel bisiklet seçenekleri sunuyoruz. Bisiklet kiralamak isterseniz, uygun fiyatlara ve son derece bakımlı, sizleri yolda bırakmayacak bisikletlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca haftanın 6 günü bisikletlerinizin tamir ve bakımını yapıyoruz. Bunun yanında bisiklete dair her türlü aksesuarı HUB’da bulmanız mümkün. Hatta sizlere kullanılmış bisiklet ve parçalarınızı satabileceğiniz veya takas edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

HUB Kafe BAR olarak,  çok zengin ve iddialı bir BAR’ımız var. Kahvelerimiz çok çok özel, sizler için hafiften sert içime Sumatra, Colombia ve Ethiopia’dan derledik. HUB’a özel karışımlar ile espresso bazlı kahvelerimizi ve filtre kahvelerimizi “3. Dalga Kahve” titizliği ile hazırlıyor ve kahveye olan sevgimizi de içine katarak sunuyoruz. Tatlılarımıza ve atıştırmalıklarımıza gelince, her biri, sizler evlerinizde hazırlarken titizlikle seçtiğiniz malzemeler ile üretiliyor. Hiçbirinde hazır pastacılık malzemesi ve katkı maddesi yok. Doğal, süt, krema, un, şeker ve meyve kullanılıyor. Atıştırmalıklar için kullanılan tüm sebzeler, ata tohumundan üretilen ve üretim sürecinde hiçbir kimyasal kullanılmayan iyi tarım ürünleri. Sizler için taze olarak sunduğumuz meyveler ise sertifikalı organik ürünler. Bu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak için çok uygun fiyatlar belirledik.

İşte HUB Ailesi olarak “Hakkımızdaki” genel bilgiler böyle… Ama inanın bizimle tanıştığınızda çok daha fazlasını öğreneceksiniz! En büyük amacımız siz bisiklet sevenler ve kahve tutkunları için keyifli bir HUB oluşturmak. Bu arada bisikletten de kahveden de hiç anlamam diyorsanız, siz yine de bir gelin görün deriz, güzel sohbetlerinizin HUB’ı olmak için can atıyoruz.

Sevgilerimizle….

HUB Bisiklet&Kafe

HUB Bicycle&Coffee Shop